Руслана Калина «приборкала» і естраду, і оперу
Автор: Галина ГУЗЬО
Львівська співачка Руслана Калина презентувала новий альбом “Відпусти” і відеокліп на пісню “Не називай коханою”. На музичну імпрезу до ресторану “Марго” завітали зіркові колеги виконавиці – заслужені артисти України Андрій Заліско і Андрій Князь, співак шансону Євген Дашин, лідер гурту Sample Rate Тарас Терлецький... Піснями з подвійною презентацією свого педагога привітали також юні вихованці студії естрадного й академічного вокалу «Львівська Фортуна».

Руслана Калина (справжнє ім’я – Руслана Калин) – випускниця Львівського музично-педагогічного училища ім. Ф. Колесси, Дрогобицького державного педагогічного інституту ім. І. Франка і Львівської музичної академії ім. М. Лисенка. Лауреат всеукраїнських та міжнародних пісенних конкурсів. П’ять років тому світ побачив її дебютний альбом “Тобі...”. А тепер на полицях музичних крамниць з’явився другий компакт-диск Калини “Відпусти”. Музична новинка об’єднала одинадцять пісень. Більшість із них – ліричні.

- В альбомі “Відпусти” переплелися радість і біль, кохання і розчарування – так, як у житті, – розповідає Руслана Калина кореспонденту “ВЗ”. – Нерідко ж буває, коли двоє людей уже не можуть бути разом, та ніяк не відпускають одне одного... У цьому диску кожен знайде пісню собі до душі. Тут зібрані не тільки печальні композиції. Є й такі, у яких співаю про щастя, яке обов’язково прийде. Але щоб оцінити щастя, треба пережити біль душі – такий, як, наприклад, у дуже складній пісні “Біль душі”.

До виходу альбому “Відпусти” Руслана Калина приурочила й презентацію нового кліпу – на романтичну пісню “Не називай коханою”, автором слів і музики до якої виступила знана львівська композитор та пісняр Ірина Доля. За сюжетом відеоролика, у ресторані випадково через багато років зустрічаються колишні кохані. Він і вона мимоволі поринають у романтичні спогади, бо це ж було перше у житті обох кохання... Головну героїню зіграла сама Руслана Калина, а її коханого – відомий львівський виконавець, учасник чоловічого гурту “Орфей” Андрій Хавунка, з яким Калина навчалася в консерваторії (навіть мали спільні мізансцени...).

Зйомки відбувалися у Львові. Як розповідає режисер ролика Роман Гамкало, не обійшлося без курйозів. Так, за сценарієм, головна героїня повинна була їхати за кермом. Орендували дороге авто – кабріолет. Але проблема була в тому, що у житті Руслана Калина не має водійських прав і не вміє водити. “А на екрані вона таки поїхала, – усміхається режисер. – І авто залишилося цілим”.

На подвійній презентації сюрпризи чекали й на саму винуватицю імпрези. Голова Львівського обласного відділення Творчої спілки “Асоціація діячів естрадного мистецтва України” Тарас Шіт нагородив Руслану Калину професійним званням “Заслужений діяч естрадного мистецтва України”. Після чого співачка заявила, що її наступний альбом буде вже не “попсовим”, а оперним. “Руслана Калина тим і цікава не тільки Львову, а й усій Україні, що виконує як естраду, так і оперу. Цих двох манер вокалу вчить і своїх вихованців у продюсерському центрі «Львівська Фортуна», – зауважив продюсер Олег Климович.

Джерело: wz.lviv.ua